19.1.2024

Pozvánka a registrace na Den otevřených dveří

Vážení rodiče,

s radostí Vás zveme na Den otevřených dveří naší základní školy. Tato akce je připravena jak pro budoucí prvňáčky, tak pro ty, kteří zvažují přestup do vyšších tříd.

Pro usnadnění organizace nám prosím potvrďte Vaši účast ZDE.

Těšíme se na setkání s Vámi v úterý 27. února 2024 ve dvou časech od 14:30 a od 15:30. Na tuto příležitost můžete přivést své děti, ale nebude pro ně připraven samostatný program.

Během akce Vás čeká prohlídka školních prostor, prezentace a možnost položit nám otázky. Těšíme se na setkání s Vámi!